Bieg Niepodległości – Dąbrowa Górnicza

Dzisiaj dalszy ciąg świętowania, czyli Bieg Niepodległości w Dąbrowie Górniczej zorganizowany przez Stowarzyszenie Forum dla Aktywnych. 

Trasa biegu to dobrze znane każdemu z nas sześć kilometrów wokół jeziora Pogoria 3. W imprezie wzięło udział ponad trzystu biegaczy i zawodników Nordic Walking. Sprawna organizacja, miła atmosfera i przede wszystkim liczna reprezentacja Czeladź Biega były gwarancją świetnej zabawy. Start w tak dużym gronie to nie tylko spotkanie na starcie i mecie. To rozmowy, żarty, wzajemne kibicowanie i dlatego dzisiejszy bieg bardziej przypominał spotkanie towarzyskie niż zaciętą rywalizację.

W tych okolicznościach, mimo chłodu, humory nam dopisywały i czas szybko zleciał. Najlepszą biegową wiadomością było dla nas zajęcie drugiego miejsca open wśród kobiet przez naszą Magdalenę. Z powodu małego organizacyjnego zamieszania zwycięska trójka biegaczek puchary dostanie z opóźnieniem, co nie zmienia faktu, że ogromnie się cieszymy, jesteśmy dumni i gratulujemy Magdzie wspaniałego wyniku, oraz życzymy dalszych sukcesów.

/relacja Iza 🙂