Charytatywny Bieg i Marsz NW dla Adama „Dobro Powraca”

40 stopni w słońcu, woda, piasek, leżak, napój z palemką….. to mógłby być scenariusz dzisiejszego dnia ale nie dla wszystkich. Szalona piątka z Czeladź Biega postawnowiła sprawdzić się w ekstremalnych warunkach pogodowych a przy okazji wesprzeć

Charytatywny Bieg i Marsz NW dla Adama „Dobro powraca”.

Choć pogoda zachęcała bardziej do kąpieli lub pozostania w domu, na trasie spotkaliśmy wielu znajomych i zaprzyjażnione dusze 😉

No i ….wybiła godzina 0. Na starcie biegu prawie 200 zawodników i zawodniczek w konkurencji NW ponad 60. Już przed startem wiemy, że ta przeprawa nie będzie łatwa – ale CzB się tak łatwo nie zniechęca. Znak startera ruszamy – liczymy na przetrwanie? czy jednak na przekór warunkom …. Mniej więcej w połowie trasy zbawienna kurtyna wodna – daje ukojenie ale tylko na chwilę, potem z człowieka wszystko paruje ze zdwojoną siłą .. widać tak ma być. Maszeruje mi się zaskakująco lekko. Każdy przebyty kilometr jest „lżejszy” – amoże to tylko złudzenie? w końcu upał ?

Meta — każdy się cieszył, gdy dzisiaj przekraczał jej linię, nic nie słyszeliśmy o zasłabnięciach czy omdleniach i to Nas cieszy a jeszce bardziej cieszą wyniki:

– 1 miejsce w biegu kobiet zajęła Mariola Lassota- Bujak. Adam, dzielnie dotrzymał jej kroku i bardzo był ze swojego staru zadowolony.

– w konkurencji NW od 2 kilometra maszerujemy razem, blisko siebie. Choć na trasie wyprzedzałyśmy sporo osób, żadna z Nas nie spodziewała się, że jest tak dobrze w klasyfikacji kobiet NW zajęłyśmy kolejno:

– Zuzanna Minor 8 miejsce

– Katarzyna Romańska 9 miejsce

– Agata Kowal 10 miejsce miejsce

Cieszymy sie z osiągniętych wyników wszystkich zawodników. To był dobry dzień 👏👍

Warto pomagać – Dobro powraca !

relacja Katarzyna Romańska

Dobro powraca