8 Bieg po Moczkę i Makówki

Masa zdjęć z kolorowego biegu i do tego wyśmienita relacja Mariusza 😍😍 Czytajcie i oglądajcie 😉

„Wiatry z południa wieści przyniosły a ciepły był owy niczym wiosenne pierdnięcie, że Bieg po moczkę i Makówki czas zacząć. To też wszystkie gnidy, dziwactwa, bestyje różnorakie się zjechały a wśród nich i Panie z #czeladzbiega w wytwornych niebieskich miniówkach między gawiedzią kolorową paradnie się prezentowały. Cztery rundy planowane nie przez wszystkich wykonane 🙂

Mariola Lassota-Bujak w samochodzie zarzekała że dwa kółka se przetruchta, tak po lekku bo kolano pobolewa 🙂 tak mówiła prawdę piszę. Troszkę sobie popieprzyła bo na pudło se wskoczyła, drugie miejsce zaliczyła 🙂

Paweł, pani wielka niczym góra w sukieneczce przykutaśnej, dziecię sobie przygarnęło i wiadomo, jak przy babie ogromnistej, dziecię było bardzo tłuste, do pampersa nawaliło biegli razem coś ksztyniło, nie wiadomo skąd to było.

Izabella się dziecina rozbiegała i do złego namawiała biednych więźniów, co uczciwie zbiegać chcieli, jak najdalej od swej celi, nieszczęśników na Policję skierowała potem zdjęcia z władzą rozpowszechniała.

Wioletta na prezenty napalona🤭, prezent pyta czy ma żonę. Znikli potem na chwil parę, gdzieś pobiegli 🙂 potem w sali mały prezent się pojawił zagubiony… Szukał mamy.

Małgorzata, nasz aniołek mocnym biegiem swego diabła zajechała ledwo dyszał, podobno trochę ryczał😭, ale nikt tego nie słyszał.

Adam Kołodziejczyk za posrańcem trochę biegł🤑, gdzieś go potem ktoś gdzieś widział z automatem tym na kawę, biegli razem gdzieś na party, zadyszany się pojawił, co on robił, tego nie wiem. Ja nie wnikam będzie przypał 😱

Katarzyna Romańska dziecko kwiatów, luźno sobie poczyniała i z uśmiechem cieplusieńkim parę kółek se zrobiła, nie wiem ile, gdyż za Aleksander Zięba biec musiałem bo to chłopak nie za gibki, na mym wsparciu leciał szybciej. Dzięki temu na pudełko wleciał szybko, trzecie miejsce miał na podium a to przez to żem tak dzielny i radosny.

Cały dzionek był przemiły kupa świrów to sprawiła, dzięki wszystkim za obecność niech się święci #czeladzbiega 🥇👍