Cyborg 2022 – Śląski Maraton Noworoczny

Zachęcamy do przeczytania relacji Marka który na szczęście opisał wspólny start z Mariolą 😉

„Miałem nie wstawiać ale trzeba szanować dobre chwile. Trzeba też cieszyć się każdym biegiem bo nie wiadomo co z nimi będzie w przyszłości.

To było kolejne nasze biegowe powitanie Nowego Roku. Zawsze tu jest klimatycznie. A teraz mamy jeszcze takie fajne zdjęcia dzięki Fotokompozytor – Fotografia ślubna i sportowa.
Sam bieg okazał się dla nas bardzo udany. Mariola oznajmiła przed startem że nie biegniemy razem bo jak stwierdziła „Zajadę się przy tobie bo ja się teraz tylko kulam w tlenie a ty będziesz chciał biec szybko”. Mimo to wystartowaliśmy razem i parę pierwszych kilometrów przebiegliśmy sobie spokojnie rozmawiając. Przy pierwszym większym podbiegu jednak przyspieszyła i tyle było naszego kulania. Pozostało mi tylko jej kibicować i liczyć że utrzyma to tempo do mety. Tak też się stało. Ukończyła półmaraton z najlepszym czasem wśród kobiet. Ja też utrzymałem swoje tempo przez cały dystans i zakończyłem zawody z przyzwoitym czasem 1:36:46. Na dystansie półmaratonu byłem 10 (9 wśród mężczyzn😁)

Jak zwykle spotkało się wielu znajomych. Atmosfera była świetna. Fajny ten Cyborg jest!
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!