Bieg razem przeciw przemocy – 3 edycja

Czas na podsumowanie 3 edycji biegu RAZEM PRZECIW PRZEMOCY 😊

Udało nam się zebrać kwotę 3220 zł na którą złożyło się 147 zawodników zapisanych i opłaconych przez zapisy elektroniczne plus 14 osób zapisanych na miejscu. Zebrana kwota zostanie przelana na konto Świetlicy Profilaktycznej „Szerszenie” w Czeladzi. Świetlica ma pod swoją opieką grupę 15 uczniów z rodzin dysfunkcyjnych objętych opieką środowiskową. Problemy uczniów, którzy trafili do grupy świetlicowej, wiążą się z ich sytuacją rodzinną, np. alkoholizm rodziców, brak pracy rodziców, niewydolność wychowawcza, wadliwe postawy rodzicielskie. Udział w zajęciach jest dobrowolny i dlatego też zajęcia muszą być atrakcyjne w swej treści i formie, aby dzieci chciały brać w nich udział.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom z całego serca za okazane wsparcie W samym biegu wystartowało około 150 osób gdzie najstarsza uczestniczka miała 83 lata a najmłodszy uczestnik 6 lat. Brawa dla Pani Aleksandry oraz młodego Łukasza 💪👏

Nas jako organizatorów cieszy fakt, że bieg znowu przyciągnął wiele osób które bieganie lub nordic walking traktują troszkę jak zabawę i poprzez aktywne przedpołudnie postanowili wspomóc szczytny cel. To właśnie dlatego mogliśmy się świetnie bawić i cieszyć się czasem spędzonym z wami. Wielkie DZIĘKUJEMY !

Podziękowania kierujemy również do:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – MOPS w Czeladzi za pomysł i zaufanie 🙂Strong House – rozgrzewka jak zawsze bomba 💪Miasto CzeladźMZGK Czeladź – za wsparcie techniczne MOSiR Czeladź – za wsparcie techniczneAnmark Akademia Sztuki Kulinarnej – było pysznie

Dziękujemy również fotografom bez których nie było by tyle pamiątek 🙂MB FotoMarcin BorutaGrzegorz KlejsztaŁukasz StrojniakDroga do normalnościWioletta MólPiotr SobolewskiI całej niebieskiej drużynie przyjaciół z Czeladź Biega !

Link do wydarzenia na Facebooku gdzie znajdziecie więcej zdjęć 🙂 https://www.facebook.com/events/434951248261524