Nasze sukcesy

Zamek 12 h 2019

Katarzyna Kaszuba – 2 miejsce nordic walking

Katarzyna Romańska – 3 miejsce nordic walking

Zamek 12 h 2019

Dorota Majchrzyk – 3 miejsce bieg

VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI BIATHLONOWY NORDIC WALKING

Katarzyna Romańska – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej

DUO Cross Imielin 2019

Katarzyna Romańska – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)

DUO Cross Imielin 2019

Magda Oleszek – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg 21 km)

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg 10 km)

Izabella Krupa Szczęsna – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg 21 km)

BIEG POD POCHODNIAMI

Tomaszek Kapa – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (5 km)

Charytatywny Bieg i Marsz NW dla Adama „Dobro Powraca”

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce open kobiet (bieg)

DG24h – Ultramaraton

Paweł Madetko – 3 miejsce w swojej kategori wiekowej (bieg 12 godzinny)


VI CROSS BŁĘDOWA

Karolina Kulig – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg)


VI CROSS BŁĘDOWA

Paweł Będkowski – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg)


Silesian Higland Marathon IV

Mariola Lassota Bujak – 2 miejsce open (bieg 11 km)


Silesian Higland Marathon IV

Izabella Krupa Szczęsna – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (półmaraton)


Bieg z gwiazdami i nordic walking

Wieletta Mól – 3 miejsce Open (nordic walking)


Bieg z gwiazdami i nordic walking

Tomek Kapa – 3 miejsce Open (bieg)


I Siewierski Bieg Traktem Biskupim

Wieletta Mól – 2 miejsce Open (5 km nordic walking)


III Jurajski Bieg Wielkanocny

Wieletta Mól – 1 miejsce Open (21 km nordic walking)


XII Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland (nordic walking 6 km)

Jolanta Jach – 3 miejsce w kategorii wiekowej


Harpagańska Dycha

Katarzyna Kołodziejczyk – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)


Harpagańska Dycha

Jolanta Jach – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)


9 Bieg o Złote Gacie

Jolanta Jach – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)


IV Zielony Dogtrekking „Powitanie wiosny”

Leszek i Astra – drugie miejsce w kategorii open (bieganie)


12 Bieg Spełnionych Marzeń

Małgosia – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieganie)


12 Bieg Spełnionych Marzeń

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce open kobiet (bieganie)


12 Bieg Spełnionych Marzeń

Mariola i Marek – 1 miejsce w klasyfikacji małżeństw (bieganie)


Cykl biegów „po sąsiedzku”

Magda Oleszek – 1 miejsce open kat. kobiet (bieganie)


Kanclerz Leśne Run Śląsk – edycja zima

Katarzyna Kaszuba – 1 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking)

Oliwier Kaszuba – 2 miejsce w kategorii dzieci starszych (bieg)

Liliana Kaszuba – 3 miejsce w kategorii dzieci młodszych (bieg)

 .

.

.


Maraton Jurajski 2018 – nordic walking

Wioletta Mól – 2 miejsce open

Kasia Kaszuba – 3 miejsce open

.

.

Biegi Przełajowe i Marsz Nordic Walking – Barbórka 2018

Cezary Oleszek – w swojej kategorii wiekowej (bieg)

Bartek Oleszek – w swojej kategorii wiekowej (bieg)

Oliwier Kaszuba – w swojej kategorii wiekowej (bieg)

Magda Oleszek –  2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg)

Jolanta Jach – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)

Beata Marcinkowska – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg)

Łukasz Kaszuba – 3 miejsce open (bieg)

Ryszard Jach – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking)

.

.

Będziński Bieg Niepodległości 2018

Mariola Lassota – Bujak – 3 miejsce open (7 kilometrów)

.

.

Będziński Bieg Niepodległości 2018

Wioletta Mól – 1 miejsce open nordic walking (7 kilometrów)

.

.

Halloween Masakrator – kids

Martyna Majchrzyk – 1 miejsce open

.

.

IV SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI – BIEGI

Cezary Oleszek – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (200 metrów)

.

.

VI Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki – 90 km

Magda Oleszek – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

II CHARYTATYWNY BIEG POMAGAMY DURŚ

Cezary i Bartek Oleszek – 2 miejsce w swoich kategoriach wiekowych

.

.

BIEGI W ROGOŹNIKU – NORDIC WALKING

Jolanta Jach – 3 miejsce open kobiet

.

.

OFFROAD POGORIA DUATHLON

Marcin Bijak – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej

Paweł Będkowski – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

OFFROAD POGORIA DUATHLON

Karolina Kulig – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

.

.

II MARATON 7 JEZIOR (43km)

Magda Oleszek – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

.

.

BIEG PO ZDROWIE OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

Rozalia Najbor – pierwsza wśród dziewczynek

Cezary Oleszek – trzeci wśród chłopców

.

.

.

.

Martyna Majchrzyk – drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej

Sylwia Szczęśniak – trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej

Magda Oleszek – pierwsze miejsce Open

Jolanta Jach – pierwsze miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

III BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – JAWORZNO

Rozalia Najbor – 2 miejsce open najmłodszych (bieg 600 metrów)

.

.

.

.

XIV BIEG GÓRSKI NA SZCZYT PILSKA

Magda Oleszek – 3 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 10km)

.

.

.

XIV BIEG GÓRSKI NA SZCZYT PILSKA

Wioletta Mól – 1 miejsce Open (nordic walking 10km)

.

.

.

.

VII Bieg Nowej Wsi

Jolanta Jach – 2 miejsce Open (nordic walking 5km)

.

.

.

.

III Bieg pod Pochodniami

Jolanta Jach – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (nordic walking 5km)

.

.

.

.

III Półmaraton Leśny

Magda Oleszek – 2 miejsce w swojej kategorii (bieg 21km)

.

.

.

.

1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii (bieg 10km)

.

.

.

.

III Tarnogórski Półmaraton

Jolanta Jach – 2 miejsce open kobiet (nordic walking 5km)

Magda Oleszek – 3 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 21km)

.

.

.

III ECO CIDRY CROSS – Dychej na Księżej Górze

Cezary Oleszek – 3 miejsce (bieg 10km)

Jolanta Jach – 2 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 5km)

Magda Oleszek – 2 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 10km)

.

.

.

V Jastrzębski Bieg Kobiet „Kobiety na5+”

Wioletta Mól – 4 miejsce open (nordic walking 5km)

.

.

.

.

.

47. Masowe Biegi Przełajowe o paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF – Będzin

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 3000m)

.

.

.

.

IV Bieg o Złotą Kaczkę

Wioletta Mól – 2 miejsce open kobiet oraz 1 w kategorii (nordic walking)

.

.

.

.

IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienieckiego

Magda Oleszek – 3 miejsce open kobiet (bieg 10km)

.

.

.

.

VIII Szóstka Pogorii

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce open kobiet (bieg 5 km)

.

.

.

.

Bieg Flagi w Będzinie

Mariola Lassota Bujak – 2 miejsce open kobiet (bieg 3000m)

Magda Oleszek – 3 miejsce open kobiet (bieg 3000m)

Wioletta Mól – 2 miejsce open kobiet (nordic walking 3000m)

.

.

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE O PATERĘ DZIENNIKA ZACHODNIEGO I ŚLASKIEGO TKKF

Adaś Kapa – 3 miejsce w kategorii wiekowej (bieg dzieci)

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 3000m)

Wioletta Mól – 4 miejsce w kategorii wiekowej (bieg 3000m)

Wioletta Mól – 1 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 3000m)

Dorota Majchrzyk – 2 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 3000m)

Barbara Łączyk – 2 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 3000m)

Jerzy Łączyk – 3 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 3000m)

.

.

.

.

V Bieg Jurajskich Ścieżek

Wioletta Mól – 1 miejsce w kategorii wiekowej (nordic walking 10km)

.

.

.

.

XI Półmaraton Dąbrowski

Wioletta Mól – 2 miejsce Open (nordic walking dystans 5 km)

.

.

.

.

DRAMAtyczna Siódemka 2

Magda Oleszek – 1 miejsce w kategorii wiekowej (bieg dystans 7 km)

.

.

.

.

DRAMAtyczna Siódemka 2

Wioletta Mól – 1 miejsce open (nordic walking dystans 7 km)

.

.

.

.

5. Harpagańska Dycha

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg 10km)

..

.

.

.

Bieg Duch Pogórza 87/58/29

Wioletta Mól – 1 miejsce open (nordic walking dystans 29km)

.

.

.

.

II Jurajski Bieg Kobiet

Karolina Wrzosek – 3 miejsce w kategorii K20 (bieg 10km)

.

.

.

.

V Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking

Wioletta Mól – 2 miejsce w swojej kategorii oraz 4 open (nordic walking)

.

.

.

.

IV Parkowe Hercklekoty

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej (bieg)

.

.

.

.

VII Bieg Walentynkowy 

Marek Bujak i Mariola Lassota Bujak – 6 miejsce wśród par (bieg)

.

.

.

.

Tour de Bike Atelier

Paweł Będkowski – 3 miejsce open mężczyzn

.

.

.

.

11. Bieg Spełnionych Marzeń

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

.

.

.

.

11. Bieg Spełnionych Marzeń

Mariola Lassota Bujak i Marek Bujak – 1 miejsce w kategorii małżeństw

.

.

.

.

XII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg

Magda Oleszek – 3 miejsce Open (dystans maraton)

.

.

.

.

II Charytatywny Cross Świętego Mikołaja 

Wioletta Mól – 1 miejsce Open (nordic walking)

.

.

.

.

Bieg 4 Repty – Śląskie Biegi Górskie

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii oraz 3 miejsce w całym cyklu Śląskie Biegi Górskie

.

.

.

.

IV Bieg Mikołajkowy

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii (bieg 10 km)

.

.

.

.

Bieg Niepodległości – Dąbrowa Górnicza

Magda Oleszek – 2 miejsce Open (bieg 6 km)

.

.

.

.

IV Zakopiański Bieg Niepodległości

Wioletta Mól – 1 miejsce Open (nordic walking 5 km)

.

.

.

.

Będziński Bieg Niepodległości

Mariola Lassota Bujak – 1 miejsce Open (bieg 7 km)

.

.

.

.

III Siemianowickie Nocne Marki

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce Open

.

.

.

.

Perły Małopolski Rabka Zdrój

Wioletta Mól – 1 miejsce Open na dystansie średnim

.

.

.

.

Bieg 3 Park Śląski – Śląskie Biegi Górskie

Mariola Lassota Bujak – 2 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

Bieg(z)USiem

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

Bieg(z)USiem

Wioletta Mól – 1 miejsce Open w nordic walking

.

.

.

.

VI Orzeski Bieg Uliczny 

Wioletta Mól – 2 miejsce Open

.

.

.

.

Bieg Ekologów Będzin

Izabella Czelladzka – 1 miejsce w swojej kategorii

Magda Oleszek – 1 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

Perły Małopolski Kościelisko

Wioletta Mól – 2 miejsce Open

.

.

.

.

Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking – Równica

Wioletta Mól – 2 miejsce Open

.

.

.

.

Perły Małopolski – Zawoja

Wioletta Mól – 1 miejsce Open

.

.

.

.

Bieg 2 Ajska – Śląskie Biegi Górskie

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce w swojej kategorii

Dorota Majchrzyk – 4 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

VII Pozytywny Bieg Przełajowy

Wioletta Mól – 3 miejsce Open

.

.

.

.

II Siemianowicki Bieg Świetlika

Mariola Lassota Bujak – 3 miejsce Open

.

.

.

.

Jura Cross Train IV 11.06.2017

Anna Filik – 3 miejsce Open

.

.

.

.

Perły Małopolski – Magurski Park Narodowy – Wapienne 11.06.2017

Wioletta Mól – 2 miejsce Open, 1 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

Śląskie Biegi Górskie/Bieg 1 Kostuchna 10.06.2017

Mariola Lassota-Bujak – 1 miejsce Open

.

.

.

.

I Zabrzański Bieg na Szpilkach 27.05.2017

Agnieszka Nowak – 1 miejsce Open

Dorota Majchrzyk – 3 miejsce Open

.

.

.

.


II etap Perły Małopolski – Szczawnica 21.05.2017

Wioletta Mól – 2 miejsce Open, 1 miejsce w swojej kategorii

.

.

.

.

Bieg o Puchar Św. Floriana – Strażacka 10-ka – 06.05.2017

Wioletta Mól – 1 miejsce Open

.

.

.

12 Mini Cracovia Maratonie im. P. Gładkiego – 29.04.2017

Mariola Bujak – 3 miejsce w kategorii K30

.

.

.

.

Masowe Biegi Przełajowe o Paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF – 30.04.2017

Basia – I miejsce w kategorii w NW na 3000 m
Krysia – II miejsce w kategorii w NW na 3000 m
Jurek – II miejsce w kategorii w NW na 3000 m
Wiola – II miejsce w kategorii w biegu na 3000 m
Wiola – I miejsce w kategorii w NW na 3000 m

         Dorota – III miejsce w kategorii w NW na 3000 m
Ania – III miejsce w kategorii w NW na 3000 m

                                             Ogólnie drużynowo zajęliśmy 5 miejsce !

.

.

.

.

IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking „Chodzić każdy może” – 29.04.2017

Wioletta Mól – 3 miejsce Open

.

.

.

.

DRAMAtyczna Siódemka – 01.04.2017

Magdalena Oleszek – 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej

.

.

.

.

Mapa Życia Częstochowa – 18.02.2017

Wioletta Mól – 3 miejsce w kategorii Open oraz 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

.

.

.

.

3 Bieg Kopernika Rybnik – 25.03.2017 

Wioletta Mól – 2 miejsce Open

.

.

.

.

Perły Małopolski Ojcowski Park Narodowy – Skała – 23.04.2017

Wioletta Mól – 1 miejsce Open